Bylo mi asi šestnáct let, když jsem začala kouřit. A já vím, že je to špatné a že vlastně v šestnácti letech by mi ještě nikdo neměl vůbec prodat cigarety. Jenomže mi věřte, že na přelomu tisíciletí to bylo opravdu jednoduché. Já jsem právě žila v tisíciletí, kdy to bylo takové volné a kdy bylo snad úplně jedno každému hospodskému, komu nalije alkohol a nebo komu prodá cigarety. To asi až o mnoho let později se tohle začalo více řešit a dokonce už i hospodští si dávali pozor na to, aby neprodávali alkohol a cigarety mladším osobám, kterým nebylo ještě ani osmnáct let. Jenomže jak už to tak bývá, když si opravdu ve velké míře navyknete na tabák, je potom opravdu velice těžké se ho zbavit.

Kouřím dlouho.

A já si myslím, že ve dvaceti letech jsem už byla na tabáku tak opravdu hodně závislá, že to šlo velice složitě odbourat. I když jsem nechtěla kouřit, stále mi to nešlo. Zkoušela jsem různé léky a všechno možné, ale nic nepomohlo. Proto jsem potom byla ráda, když jsem zjistila v reklamě, že existují i elektronické cigarety. Zjistila jsem, že jsou vlastně takovou zdravější alternativou od klasického kouření, kdy se kouřily klasické tabákové výrobky. Řekla jsem si, že bych zrovna mohla vyzkoušet joyetech exceed D 19, které mi doporučila moje kamarádka. Mně v té době bylo dvacet dva let a řekla jsem si, že vlastně alespoň pro sebe můžu udělat to, že nebudu kouřit smradlavé klasické tabákové cigarety.

Kouříte dlouho?

Takže logicky jsem ihned chtěla vyzkoušet joyetech exceed D devatenáct a musím říct, že mi vyhovovala opravdu ve všech směrech. Mohu potvrdit na sto procent, že právě joyetech exceed D devatenáct je opravdu perfektní. A také největší výhoda na tom je, že vůbec nepáchne. Nesmrdí to jako klasická tabáková cigareta. A tohle je právě ta veliká výhoda. A už mě nebavilo stále jenom od někoho slyšet, že smrdím tabákem, takže jsem ráda, že elektronické cigarety mají tuto vlastnost, že nesmrdí a jsou také o dost zdravější alternativou klasických cigaret.