Jak já miluji čaje! Opravdu si nedokáži představit žádný den, abych si třeba nedala dva šálky lahodného čaje. Čaj mám ráda už opravdu hodně dlouho a tohle jsem zdědila asi po své babičce a dědečkovi, kteří si vždycky po ránu, až si dali ranní kávu, tak si potom dopřáli opravdu lahodný čaj. A co mě akorát na tom zaráželo, že si vždycky dávali záležet na tom, jakou značku má ten čaj a nebo jestli je čaj zelený anebo černý. Nebo také roiboos a nebo také oolong čaj. Nikdy jsem pořádně nepochopila, co je to rooibos čaj a nebo co je to oolong čaj. Byla jsem potom překvapená, když mi tohle prarodiče vysvětlovali, ale dodnes si nemohu pořádně vzpomenout, jak mi tyto čaje prarodiče popisovali.

Aroma čaje mě baví.

Sice tak moc čajům neholduji, že nepijí třeba pět šálků denně, ale dopřávám si tak dva či tři či šálky denně. Protože na to nemám čas, kterého je málo. Ale pak jsem si pořídila opravdu kvalitní termosku, kam si vždycky dávám vážně lahodný horký čaj, když třeba jdu někam ven na procházku se psem. Protože mě a psovi absolutně nevadí, že chodíme ven na procházky i v zimě nebo když mrzne a je hodně stupňů pod nulou. Hlavně mému psovi to nevadí, protože můj pes je veliký a je hodně sportovně založený, stejně jako já, takže rádi běháme venku a to za jakéhokoliv počasí.

Mám ráda čaje.

A samozřejmě se do této zimy bude hodit také horký čaj v termosce. Oblíbila jsem si oolong, čaj, ale také zelený a černý čaj. Někdy, když už nemám chuť na kávu, tak si dopřeji černý čaj, ale nepohrdnu také klasickými ovocnými čaji. Záleží ale pouze na vás, jakým čajům dáváte přednost vy. Nebo pokud také toužíte po zajímavých čajích, zkuste také namíchat si oolong čaj se zeleným čajem a do toho přidejte třeba aroma vanilky. Uvidíte, jaká kombinace vám z toho vznikne! Budete překvapení! A to díky oolong čaji, který má právě specifickou a výraznou chuť, který právě dodá každému mixovaného čaji zajímavou chuť.