Já si opravdu myslím, že z posledních letech se opravdu rozmohl takový trend v, že každý pátý člověk je snad nějaký finanční poradce a nebo bankovní poradce. A já nevím, proč tomu tak je, protože zase stále dokola slýchám všude z okolí, že lidé nemají peníze a že nikdo nekupuje žádné nemovitosti, protože na to jednoduše nemají finance. Také nemají nic naspořené, tak opravdu nevím, z čeho by potom lidé také kupovali byty nebo domy, či různé nemovitosti.

Nové domy na prodej.

Proto jsem si řekla, že by opravdu nebylo na škodu, aby také lidé si začali šetřit. Jenomže když tohle někomu navrhnu, tak mi ihned začnou nadávat a ptají se mě, z čeho mají oni šetřit, když nemají peníze, když mají minimální plat. Že prý zaplatí z toho poplatky a také různé nutné výdaje a potom jim nezbude nic. A já si myslím, že ale existují nějaké hypotéky, které by se vám vyplatily, i když třeba nemáte moc peněz. A to například oblíbená americká hypotéka bez registru. Pokud jste ještě neslyšeli o americké hypotéce bez registru, tak to rychle napravte, stačí si vzít nějakého bankovního poradce, který vám všechno vysvětlí. Jaké plusy má americká hypotéka bez registru.

Chci velký dům.

Abych se přiznala, tak o žádných mínusech o americké hypotéce bez registru jsem zatím vůbec neslyšela a opravdu pochybuji, že některé mínusy bude americká hypotéka bez registru mít. Líbí se mi na této americké hypotéce bez registru, že je velice oblíbená, protože mnoho lidí právě ji shání kvůli její praktičnosti a výhodnosti. Takže tady už jde vidět, že pro její oblíbenost je také něco takového, že je oblíbená, takže to znamená, že je také kvalitní. I vy vyzkoušejte americkou hypotéku bez registru a věřím, že i vy budete spokojeni. A když to shrnu kolem a kolem, tak proč neinvestovat do nemovitosti, když je k tomu šance? Myslím, že je to škoda nevyužít.