Kam nejradÄ›ji jezdíte na dovolenou? Já si myslím, že není opravdu žádný ÄlovÄ›k, který by Å™ekl, že nemá vůbec rád dovolenou. Dovolená je pro mÄ› nÄ›co, co je opravdu zábavné a že každý rok bych chtÄ›la jezdit na dovolenou. MÄ› to opravdu hodnÄ› baví a sama jsem si Å™ekla, že kdybych nemohla jeden rok jet na dovolenou, tak bych se asi zbláznila. Poslední dva roky jsem byla stále v Řecku. Řecko je moje oblíbená destinace, a když už se bavíme o Řecku, byli jste nÄ›kdy v Řecku? Pokud ne, tak vám to jistÄ› doporuÄuji, protože to je opravdu perfektní zážitek a myslím si, že kdybyste byli jednou v Řecku, že by se tam chtÄ›li jet už znova a možná se tam také pÅ™estÄ›hovat.

Mám ráda odlehlá místa.

Já jsem tam totiž půl roku bydlela. V Řecku jsem si totiž naÅ¡la brigádu a potom také trvalé zamÄ›stnání, ale bohužel se mi stal potom úraz, takže jsem se radÄ›ji odstÄ›hovala zpátky do ÄŒeské republiky, ale stále nyní jeÅ¡tÄ› uvažuji poslední asi dva roky, jestli bych se opÄ›t nevrátila zase do Řecka a že bych tam také mohla opÄ›t pracovat. Mám tam spoustu přátel a také už dvÄ› nabídky práce. Navíc bych na dovolenou jezdila potom už do ÄŒeské republiky a také obÄas na Slovensko.

Na dovolené trávím hodnÄ› Äasu.

Tam mám zbytek rodiny a když už se bavíme o dovolené, tak jaká je vaše vysněná dovolená? Mnoho lidí si stále dokola opakuje, že Spojené státy americké a nebo Dubaj. Myslím si, že tohle bude opravdu hodně drahé. Já si myslím, že kdybych si měla třeba dva týdny pořádně užít v Dubaji, tak bych potřebovala snad půl milionu korun. Dovolená v Dubaji musí být opravdu hodně drahá. Pokud chcete vyzkoušet také to lepší místo. Také jsem se dokonce dozvěděla, že právě v Dubaji jsou hotely, kde třeba za jednu noc zaplatíte i půl milionu korun. Dokážete si představit, že byste dali půl milionu korun za hotel a za jednu noc? Vůbec nevím, jak by to vypadalo, kdybychom si třeba jako rodina udělala víkendový výlet do Dubaje!