Když jsem se dozvěděla, že existuje také velice oblíbená americká hypotéka bez registrů, byla jsem docela dost překvapená. Abych se přiznala, tak jsem vůbec netušila, že nějaká americká hypotéka bez registru existuje. Jak může existovat americká hypotéka bez registru americka-nebankovni-hypoteka.cz? Není to nějaký podvod? Samozřejmě, že jsem se podívala na webové stránky různých bank, abych se dozvěděla, co je to americká hypotéka bez registru. Musím říct, že jako první jsem si myslela, že bych musela jet do Ameriky. Abych získala americkou hypotéku bez registru. Když jsem tohle řekla v bance, že já si myslím, jestli musím vůbec jet do Ameriky, abych získala americkou hypotéku bez registru, tak se mi tam dva pánové začali smát.

Bez peněz bydlet nemůžete.

Byly to dva páni z banky a byli bankéři. Docela mě bylo trapně, tak jsem celá zrudla a vůbec jsem nevěděla, co si o tom všem mám myslet, tak proč se to jmenuje americká hypotéka bez registru, když jsme v České republice? To jako vůbec nemusím jet do Ameriky, abych získala americkou hypotéku bez registru? Ani nevíte, jak mi bylo stále trapně. Myslela jsem si, že opravdu pro americkou hypotéku bez registru budu muset jet do Ameriky. Jenomže páni a bankovní poradci mi řekli, že americká hypotéka bez registru je jenom navržená v Americe a že je také schválena v Americe a že si také z toho české banky braly příklad.

Splácejte vždy pravidelně.

Musím uznat, že je to docela takové matoucí, ale na druhou stranu, když mi páni bankovní poradci řekli, že americká hypotéka bez registru je velice oblíbená a také kvalitní a vyplatí se, tak jsem zpozorněla. Nastražila jsem uši, a nechala jsem si vysvětlit, co je to americká hypotéka bez registru. A prý je velice lehce dostupná a také odpadá zbytečné papírování. Tohle jsem chtěla slyšet, nemám ráda, když se svět a naše země zatěžuje zbytečně různými papíry. Takže jsem řekla, že jednoho dne, až si najdu partnera a budeme chtít hypotéku, tak se určitě vrátím. Já budu žádat americkou hypotéku bez registru. Tohle samé doporučují i vám.