Váš přítel se v letošním roce vyslovil, což znamená, že na příští rok byste měli již začít plánovat, jak uděláte váš den, kdy si řeknete svoje doživotní „ano“. V současné době je tolik netušených možností, jak vše provést, hlavně a především si na to celé můžete najmout spolehlivý tým, pokud nemáte na to čas. Jenže zase chcete ušetřit nějaké peníze, nebo vás to prostě zkrátka a jednoduše baví? Nic proti ničemu, každý pár si to rozhodne po svém.

wedding

Co ale jistojistě budete potřebovat, to je vhodný outfit na tento den, Pánové obléknou smoking nebo krásný nový oblek, no a nevěsty, ty by s volbou vhodné róby neměly otálet, protože buď jim jí může někdo před nosem vyfouknout nebo pokud si jí chtějí půjčovat, je nutné to udělat dostatečně dlouho dopředu, aby měly jisté, že v jejich den bude volná. A také je možná na tom to nejkrásnější, ten výběr róby, která se pak s vámi celý den ponese, kterou budete mít na všech fotkách a která z vás udělá tu nejpohádkovější nevěstu pod Sluncem. Jenže salónu, kde si vybrat je spousta, jak ale najít ten kvalitní s originálními kousky, kde byste sama sebe našla? Jeden tip tady pro vás dnes máme.

couple

Určitě každá žena ví, že kolébkou módy je Paříž. A věděly jste, že i pařížské salóny mají svoje pobočky i v Praze? Jedním z nich je salon návrhářky Zoryany Stekhnovych. Nyní nabízí výprodej, takže zde seženete luxusní svatební šaty za velice příznivé ceny! A za takový luxus se to určitě vyplatí. Budete jako z pohádky a je jedno, zda dáte přednost jednoduchosti nebo budete chtít mít šaty krajkové, všechny kousky jsou krásné a jedinečné. Rovněž vaše svědkyně si zde může vybrat krásnu róbu, a zabijete dvě mouchy jednou ranou. Tento den v našich životech většinou probíhá jenom jednou, proto všechno musí být naprosto dokonalé a na jedničku, šaty to teprve všechno začíná!