Každá žena se s tím potýká. Měsíc co měsíc přichází menstruační cyklus každé dospělé ženy. Jsou výjimky, u kterých menstruační cyklus neprobíhá, ale ve zdravém mladém organismu menstruační cyklus probíhá každý měsíc. Ženy se s ním každý měsíc musí nějakým způsobem vypořádat. Máme několik možností jak se s krvácením potýkat. Jedním z moderních a nepříliš známým řešením jsou menstruační kalhotky. Něco si dnes k nim řekneme. Jedna se o komfortní kalhotky vyrobené ze stoprocentní bavlny. Tak aby byli na těle ženy pohodlné, a komfortně se v nich mohou ženy pohybovat.

menstruační kalhotky recenze

Není to jak u menstruačních vložek, které se vám nalepí na kůži a jejich umístění ve spodním prádle je někdy neefektivní. Stává se, že se vložka odlepí nebo se shrnou boční křidélka a krev se vám dostane na spodní prádlo. Stejně tak většina menstruačních vložek jde po delší době cítit, což se vám u menstruačních kalhotek nestane. Už řada žen je vyzkoušeli a byli s nimi nad míru spokojení. Najdete spoustu recenzí na menstruační kalhotky. Pohyb je příjemný. Je to, jak kdybyste měli na sobě pouze obyčejné spodní prádlo. Cítíte se dobře a nic na vás není znát.

menstruační kalhotky recenze

Nemusíte být nevrlý a stále ve střehu jestli náhodou neprotečete, jak se to stává u tamponu. V tomto případě je lepší u tamponu nebo menstruačního kalíšku mít ještě intimní vložku, kdyby došlo k dosažení maximálního objemu. Když dojde k protečení. Máte tak jistotu že nebudete mít špinavé spodní prádlo. Menstruační kalhotky nijak nezasahují do vnitřních prostorů ženy, jako například u menstruačních tampónů nebo menstruačním kalíšku. Tyto pomůcky se musí aplikovat přímo do ženského pohlavního ústrojí. Ty tak mohou být velice invazivní. Někdy tampóny způsobují nežádoucí účinky. Menstruační kalíšek je skvělou volbou, když jste doma v pohodlí a můžete si ho vyndat opláchnout se a opět si ho zavést. Proto neváhejte vyzkoušet něco nového, jako jsou například menstruační kalhotky. Za zkoušku nic nedáte.