Jak podle vás vypadá ideální kuchyně?
Každý má jiné požadavky, jiné nároky a jiný vkus. Někomu vyhovuje nejmodernější kuchyně, jaká se dá na trhu sehnat, a někdo se nejlépe cítí například v kuchyni stylu provence. Ať už se vám líbí jakýkoliv styl, můžeme pro vás takovou kuchyni vyrobit. Zabýváme se výrobou nábytku i kuchyní na míru, a dokážeme vyrobit kuchyni i pro vás. Je důležité mít doma funkční linku, kde se vám bude jídlo příjemně připravovat. Nemusíte se trápit se starou linkou, která už vám nevyhovuje.

moderní linka

Jestli se chystáte na rekonstrukci bydlení, určitě nevynechejte kuchyňskou linku. Pokud budete rekonstrukci dělat kompletní, čekají vás stavební práce. Nezapomínejte na rozvody elektřiny, vody, odpady a případně na plyn. Pokud byste v kuchyni nechali staré trubky, bylo by zbytečné dělat novou linku, protože by mohlo docházet k závadám třeba s kohoutkem, a linka by se musela rozmontovat. Jednodušší je si nechat vyrobit novou linku do prostor, kde jsou inženýrské sítě nové a kde je připravená i podlaha a stěny.

Vyberte si
Zcela vás pohltil moderní design a chcete aby vaše zrekonstruované bydlení odpovídalo nejmodernějším trendům? V současné době nejvíc letí zemité tóny, a samotné linky se nejvíce vyrábí v bílé, hnědé a černé barvě, případně v jejich kombinaci. Jednotvárnou barvu linky můžete rozbít výrazným obkladem třeba v zelené barvě. Inspirujete se na internetu, kde najdete nově vytvořených kuchyní spousty.

návrh kuchyně

Moderní kuchyně na míru jsou skvělým řešením pro každého, kdo rekonstruuje nebo staví novostavbu. Moderní linka může být nadčasová a bude se vám líbit i za 20 let. Linka se navrhuje v plánovači za vaší přítomnosti, takže hned uvidíte kde bude jaká skříňka, kolik místa budete mít a můžete si vybrat jednolité komponenty i spotřebiče. S novou linkou si budete vaření užívat.