Milování je energie

Když se dva lidé do sebe zamilují, těší se na sebe a využívají každé volné chvíle, aby mohli být spolu. Aby si mohli povídat, ležet vedle sebe, číst z jedné knihy, sledovat spolu film a uzobávat u toho pistáciové oříšky, Anebo spolu chystat štědrovečerní večeři. Zamilovaní jedinci dovedou spolu strávit v líbánkách třeba celý dovolenkový týden v jednom hotelovém apartmá a nemusí ani vycházet ven. Prostě si vystačí jeden s druhým a přítomnost ostatních osob je příliš nezajímá.

muž a žena

Tito lidé se milují i tehdy, nejsou-li spolu v těsném fyzickém kontaktu, v sexuálním spojení. Mají se prostě rádi a proudí mezi nimi energie tak, že jsou jí zásobeni někdy až tak, že nemají hlad. Je to ta známá energie lásky, energie „prány“, co vyživuje organismus i při relativním hladovění.

Bez fyzického těla to není ono

Milostný projev dvou zamilovaných jedinců však nabírá na síle a oba dva se těší i na to nejtěsnější propojení fyzických těl a duší. Zároveň vnímají svá těla i fyzickými smysly, takže se energie prány doplňuje o prožitky zrakové, chuťové, hmatové, sluchové a čichové. Život bez erotiky není to pravé Erectmax a tělesná rozkoš vnímaná fyzickými smysly by měla vždy doplnit duševní energii, aby vznikl dokonalý obraz https://art.ihned.cz/umeni/c1-65958780-da-vinciho-salvator-mundi-spasitel-sveta-christies-aukce-umeni-obraz-rekord sexuálního zážitku v maximální možné míře rozkoše.

partneři v přírodě

Dejte průchod sexualitě ve své přirozenosti

Současný svět bohužel přeje různým extrémům a jevům, co nemají s láskou a erotikou nic společného. Kromě různých prvků násilí a egoismu jde hlavně o odvádění pozornosti od přirozených intimností. Mnohem více rozkoše vám dopřeje dívka, co sice nemusí mít ňadra velikosti dýní Hokkaidó, ale její tělo je hladké, čisté, bez tetování a piercingu, a zároveň takové, co partnerovi nabídne vůni lehce propocené pokožky bez toho, aniž by připomínala parfumérii. Muži nejen, že rádi pozorují partnerku svým zrakem, zaposlouchají se do slastných vzdechů a cítí na dlaních hebkou a vlhkou vagínu, mají také rádi její vůni, a dopřejí si i rozkoš z vůně potu v podpaží i na chodidlech.