Atributem přitažlivosti často bývají nějaké odhalené části těla, ať už je to výstřih nebo celé nohy. Samozřejmě ale k tomu potřebujete ještě další nezbytnosti, třeba mít hezkou postavu v nějakém sexy oblečku. A to s teniskami na nohách vykouzlíte jen velice těžko, málokomu se to totiž povede. Co ale dokáže pozvednout celou vaší siluetu a dostat vás do výšin, ve kterých si vás najednou muži začnou více všímat (o což vám tak trochu jde), vám pomůže správné obutí, jakým jsou sexy boty s pořádným podpatkem nebo rovnou na celé vysoké platformě.

lodicky

Třeba se ještě ke všemu chystáte v létě na svatbu, rozlučku se svobodou nebo pořádný večírek, kde prostě nechcete být za šedou myšku, které si nikdo nevšímá, ale za vášnivou dračici, která ještě neztratila svoje léta plná sexappealu! Vyberte si skvělé kousky vašeho nového obutí nejenom na léto, ale třeba i na plesovou sezónu nebo na velkolepé večírky. Kompletně se obujete na internetovém obchodě Botish, kde právě seženete i krásné a odvážné lodičky, které třeba rozehrají žhavou milostnou hru mezi vámi a vaším partnerem a sexuální život u vás doma zase ožije.

podpatky

Najdete zde i krásné kozačky na podpatku, které se skvěle hodí i na jarní období, které je teď v plném proudu. Ráno bývá ještě trochu zima, takže k sukni ideální, navíc vám udělají tak krásné nohy a postavu, že by se málokdo styděl v nich vyjít. Seberte odvahu a pojďte do toho a dokažte, že ještě nejste odsouzena nosit jenom kalhoty a nějaké obyčejné mokasíny. Vaše chodidlo se náhle opticky zmenší, nohy se vám prodlouží. Ač se může zprvu zdát chození v nich velice nepohodlné a bolestivé, když to překonáte, dostanete velkolepou odměnu, kterou si třeba vaše menší postava zaslouží, protože jí to přidá tolik lichotivého, že je nebudete chtít vyzout. Chodit se v nich naučíte, je to o cviku a uvidíte, že se vám budou muži lepit na paty.